Dyski zewnętrzne 10K rpm

dyski zewnętrzne ceny

Sortuj według

Wynik 1-20 z 23

Dysk sieciowy Western Digital My Cloud EX2 0TB (WDBVKW0000NCH)

  Dysk sieciowy Western Digital My Cloud EX2 0TB (WDBVKW0000NCH)
  • Western Digital

Protokoły sieciowe- Klient DHCP lub statyczny adres IP- Klient NTP- Dynamiczny DNS (DDNS)- Apple Bonjour i Windows Rally- Obsługa ramek typu jumbo o wielkości do 9K- VLAN (802.1Q)- Łączenie portów z przełączaniem awaryjnym, 2 porty Gigabit ...

od 3349.00





ofert: 1
porównanie cen »

Dysk zewnętrzny Buffalo MiniStation Thunderbolt 2TB

  Dysk zewnętrzny Buffalo MiniStation Thunderbolt 2TB
  • Buffalo
  • Rozmiar dysku:  2TB
  • Kolor:  White-silver

Pojemność twardego dysku: 2000 GB. Połączenie usb: USB Type-A, wersja USB: 3.0 (3.1 Gen 1). Realna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s. Zasilane prze USB. Kolor produktu: Srebrny, Biały

od 1049.00





ofert: 1
porównanie cen »

Cisco SFP-10G-SR-C modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 850 nm 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Swiat?owód, 850 nm

Technika Sieciowa Typ interfejsu: SFP+, Z??cze ?wiat?owodowe: LC. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 850 nm

259.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti UF-SM-10G modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 1310 nm 10000 Mbit/s, SFP+, LC, Swiat?owód, 1310 nm, Aluminium, Niebieski

Technika Sieciowa Typ interfejsu: SFP+, Z??cze ?wiat?owodowe: LC. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 1310 nm, Kolor produktu: Aluminium, Niebieski. Liczba do??czonych produktów: 2 szt.

434.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Cisco SFP-10G-LR-C modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 1310 nm 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Swiat?owód, 1310 nm

Technika Sieciowa Typ interfejsu: SFP+, Z??cze ?wiat?owodowe: LC. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 1310 nm, Maksymalny dystans transferu: 10000 m

519.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Linksys LACGLX modu? przeka?ników sieciowych 1000 Mbit/s SFP Swiat?owód 1310 nm 1000 Mbit/s, SFP, LX, Swiat?owód, 1310 nm, 10000 m

Technika Sieciowa Typ interfejsu: SFP, Typ transceivera SFP: LX. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 1310 nm, Maksymalny dystans transferu: 10000 m. Napi?cie: 3.3 V. Liczba do??czonych produktów: 1 szt.. Czu?o?? odbiornika: -21 dB

579.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Fujitsu HD SAS 12G 600GB 10K S26361-F5568-L160

  • Fujitsu
  • Interfejs:  SAS - Serial Attached SCSI
  • Rozmiar dysku:  600GB
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm
  • Więcej...

Dyski Enterprise / Dyski Twarde / Podzespoły Komputerowe / It

831.99

aktualizacja: 22/4/2019
Ostrowiec Św (siedziba)
sklep: crazystore



przejdź do sklepu »

Fujitsu HD SAS 12G 600GB 10K S26361-F5568-L160 Fujitsu

  • Fujitsu
  • Interfejs:  SAS - Serial Attached SCSI
  • Rozmiar dysku:  600GB
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm
  • Więcej...

Dyski Twarde / Peryferia

850.00

aktualizacja: 22/4/2019
Szczecin (siedziba)
sklep: vobis



przejdź do sklepu »

Fujitsu HD SAS 12G 600GB 10K S26361-F5568-L160 Fujitsu 1_496440

  • Fujitsu
  • Interfejs:  SAS - Serial Attached SCSI
  • Rozmiar dysku:  600GB
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm
  • Więcej...

Dyski Enterprise / Dyski Twarde / It

858.00

aktualizacja: 22/4/2019
Czechowice-Dziedzice (siedziba)
sklep: virtualeye



przejdź do sklepu »

Netgear GS110MX Nie zarządzany 10G Ethernet (100/1000/10000) Czarny, Przełącznik Nie zarządzany, 10G Ethernet (100/1000/10000), Możliwości montowania w stelażu

Switche I Przełączniki Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 10, Port konsoli: RJ-45. Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia, Przepustowość rutowania/przełączania: 56 Gbit/s. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1p,IEEE 802.3x. Złącze zasilania: ...

889.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Netgear Nighthawk SX10 Zarządzany L3 10G Ethernet (100/1000/10000), Przełącznik Zarządzany, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000)

Switche I Przełączniki Przełącznik wielowarstwowy: L3. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 10. Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia, Przepustowość ...

1079.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Netgear GS110EMX Zarządzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Czarny, Przełącznik Zarządzany, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Możliwości montowania w stelażu

Switche I Przełączniki Przełącznik wielowarstwowy: L2. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 10, Port konsoli: RJ-45. Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia, ...

1079.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

WD MY BOOK zewnętrzny dysk twarde 10000 GB Czarny, Dysk twardy Czarny, 10000 GB, 3.5", USB Type-A, 3.0 (3.1 Gen 1), Zasilane prze USB, Czarny

  • Western Digital
  • Średnica dysku:  3,5 cala
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm

Dysk Twardy Pojemność twardego dysku: 10000 GB, Typ dysku twardego: 3.5". Połączenie usb: USB Type-A, wersja USB: 3.0 (3.1 Gen 1). Zasilane prze USB. Kolor produktu: Czarny

1099.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Seagate Backup Plus Desktop zewnętrzny dysk twarde 10000 GB Czarny, Dysk twardy Czarny, 10000 GB, 3.5", Micro-USB B,USB Type-A, 3.0 (3.1 Gen 1), Czarny

  • Seagate
  • Średnica dysku:  3,5 cala
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm

Dysk Twardy Pojemność twardego dysku: 10000 GB, Typ dysku twardego: 3.5". Połączenie usb: Micro-USB B,USB Type-A, wersja USB: 3.0 (3.1 Gen 1). Kolor produktu: Czarny

1349.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Linksys LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 850 nm Srebrny, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, Swiat?owód, 850 nm, 300 m

Switche I Przełączniki Typ interfejsu: SFP+, Typ transceivera SFP: SR. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 850 nm, Maksymalny dystans transferu: 300 m. Napi?cie: 3.3 V. Liczba do??czonych produktów: 1 szt.. Czu?o?? odbiornika: -11,2 dB

1629.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

LaCie d2 Thunderbolt 3 zewnętrzny dysk twarde 10000 GB Srebrny, Dysk twardy 10000 GB, 3.5", USB Type-C, 3.1 (3.1 Gen 2), 7200 RPM, Srebrny

  • LaCie
  • Średnica dysku:  3,5 cala
  • Prędkość obrotowa:  10K rpm

Dysk Twardy Pojemność twardego dysku: 10000 GB, Typ dysku twardego: 3.5". Połączenie usb: USB Type-C, wersja USB: 3.1 (3.1 Gen 2). Szybkość obrotowa: 7200 RPM, Prędkość odczytu z nośnika: 240 MB/s. Kolor produktu: Srebrny

2199.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

ASUS AS6404T Przewodowa sie? lan Mini Wie?a Czarny NAS HDD, SSD, Serial ATA III, 10000 GB, 2.5/3.5", 48 TB, 0, 1, 5, 6, 10, JBOD

Pamięć Sieciowa SSD, Interfejs nap?dów pami?ci masowej: Serial ATA III, Pojemno?? dysku: 10000 GB. Taktowanie procesora: 1,50 GHz, Typ procesora: Intel® Celeron®, Model procesora: J3455. Pami?? wewn?trzna: 8 GB, Typ pami?ci wewn?trznej: DDR3L, Maksymalna pami?? ...

2479.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Netgear XS708E Zarz?dzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Czarny, Prze??cznik Zarz?dzany, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Mo?liwo?ci montowania w stela?u

Switche I Przełączniki Prze??cznik wielowarstwowy: L2. Podstawowe prze??czania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe prze??czanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8, Port konsoli: RJ-45. Wielko?? tabeli adresów: 32000 wej?cia. Standardy ...

2529.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Netgear XS512EM Zarządzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Niebieski, Szary 1U, Przełącznik Zarządzany, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Możliwości montowania w stelażu, 1U, Certyfikat EnergyStar

Switche I Przełączniki Przełącznik wielowarstwowy: L2. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 12, Liczba zainstalowanych modułów SFP+: 2. Wielkość tabeli adresów: ...

3729.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Netgear XS712T Zarządzany L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Czarny, Przełącznik Zarządzany, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Możliwości montowania w stelażu

Switche I Przełączniki Przełącznik wielowarstwowy: L3. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 12, Liczba zainstalowanych modułów SFP+: 2, Port konsoli: RJ-45. Wielkość ...

4049.00

aktualizacja: 17/4/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »
Kod PKWiU dla Dyski zewnętrzne: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.