Dyski zewnętrzne Ubiquiti

dyski zewnętrzne ubiquiti ceny

Sortuj według

Wynik 1-8 z 8

Ubiquiti UF-MM-10G modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 850 nm 10000 Mbit/s, SFP+, LC, Swiat?owód, 850 nm, Aluminium

Switche I Przełączniki Typ interfejsu: SFP+, Z??cze ?wiat?owodowe: LC. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 850 nm, Kolor produktu: Aluminium. Liczba do??czonych produktów: 2 szt.

187.90

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti FC-SM-100 kabel optyczny 30,48 m LC Czarny Czarny, 30,48 m, LC, LC, M?ska/M?ska, Czarny

Technika Sieciowa 48 m, Z??czka 1: LC, Z??czka 2: LC, P?e? konektora: M?ska/M?ska, Kolor kabla: Czarny

309.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti UVC-G3-LED akcesoria do kamer monitoringowych, Moduł Uniwersalny, Czarny, UVC-G3, Przewodowy, -30 - 70 °C, 20 - 90%

System Kolor produktu: Czarny, Kompatybilna: UVC-G3. Technologia łączności: Przewodowy. Średnica: 8 cm, Wysokość urządzenia: 26 mm, Waga produktu: 75 g

334.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti UF-RJ45-10G Miedź 10000Mbit/s moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s, RJ-45, SFP+, 1000/10000, Miedź, 100 m

Switche I Przełączniki Typ interfejsu: RJ-45, Złącze światłowodowe: SFP+. Typ przewodu: Miedź, Maksymalny dystans transferu: 100 m

349.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti UF-SM-10G modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ Swiat?owód 1310 nm 10000 Mbit/s, SFP+, LC, Swiat?owód, 1310 nm, Aluminium, Niebieski

Technika Sieciowa Typ interfejsu: SFP+, Z??cze ?wiat?owodowe: LC. Typ przewodu: Swiat?owód, D?ugo?? fali: 1310 nm, Kolor produktu: Aluminium, Niebieski. Liczba do??czonych produktów: 2 szt.

434.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti UniFi US-16-XG ??cza sieciowe Zarz?dzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Szary 1U, Prze??cznik Zarz?dzany, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Pe?ny dupleks, Mo?liwo?ci montowania w stela?u, 1U

Switche I Przełączniki Prze??cznik wielowarstwowy: L2. Podstawowe prze??czania Ethernet RJ-45 porty typ: 10G Ethernet (100/1000/10000), Podstawowe prze??czanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 4, Port konsoli: RJ-45. Pe?ny dupleks. Przepustowo?? rutowania/prze??czania: 320 ...

2529.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »

Ubiquiti ES?16?XG Zarz?dzany 10G Ethernet (100/1000/10000) Czarny 1U, Prze??cznik Czarny, Zarz?dzany, 10G Ethernet (100/1000/10000), Mo?liwo?ci montowania w stela?u, 1U

Switche I Przełączniki Podstawowe prze??czanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 4, Port konsoli: RJ-45. Wielko?? tabeli adresów: 8000 wej?cia, Przepustowo?? rutowania/prze??czania: 320 Gbit/s. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE ...

2549.00

aktualizacja: 13/1/2019

sklep: alternate



przejdź do sklepu »
1
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Ubiquiti
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Ubiquiti
Kod PKWiU dla Dyski zewnętrzne: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.