Samsung Portable SSD X5 Thunderbolt 3 1TB

Samsung Portable SSD X5 Thunderbolt 3 1TB

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

EAN: 8801643347512

KRAJ: Południowa Korea

Samsung Portable SSD X5 Thunderbolt 3 1TB

Już nigdy nie zwalniaj
Więcej czasu poświęcaj na kreatywność. Prędkość odczytu/zapisu dysku X5, wynosząca odpowiednio 2800/2300 MB/s*, jest 5,2x/4,5x wyższa niż w przypadku przenośnego SSD z interfejsem SATA i aż 25,5x/20,9x wyższa niż w przypadku zewnętrznego dysku twardego**. W efekcie wideo UHD 4K wielkości 20 GB prześlesz z komputera PC na X5 w zaledwie 12 sekund.**

Doskonalszy niż wszystkie pozostałe
Jesteś wyjątkowy – tak samo jak X5. Jego dynamiczny i smukły kształt przywodzi na myśl prędkość, a błyszczące wykończenie oznacza najwyższą jakość. Praktyczny matowy spód zapewnia z kolei pewny uchwyt. Ciesz się maksymalną wygodą i idealnym wzornictwem kryjącym w sobie przełomowe technologie.

Najlepsza strona profesjonalizmu
Szybko i sprawnie realizuj złożone zadania na komputerach PC i Mac posiadających porty Thunderbolt™ 3*. Dysk X5 stworzono dla profesjonalistów chcących prędzej niż kiedykolwiek tworzyć bądź kompilować treści o wysokiej rozdzielczości. Oferowane przez urządzenie zarządzanie temperaturą i zabezpieczenie hasłem zapewniają ponadto komfort i bezpieczeństwo pracy.

Chroń swoje dane
Zapewnij bezpieczeństwo prywatnych informacji i własności intelektualnej. Opcjonalne zabezpieczenie hasłem w oparciu o 256-biowe szyfrowanie AES skutecznie ochroni Twoje dane. Dodatkowe poczucie bezpieczeństwa uzyskasz za sprawą 3-letniej gwarancji**.

Stworzony, by zapewnić elegancką wytrzymałość
Nigdy już nie martw się przegrzaniem. Dysk X5 wyposażono w technologię DTG (Dynamic Thermal Guard), która pomaga zachować optymalną temperaturę operacyjną, natomiast rozpraszacz ciepła sprawia, że nagrzanie powierzchni nigdy nie przekracza 45°C*. Korpus SSD pozbawiony jest części ruchomych, został ponadto wzmocniony stopem magnezu pozwalającym przetrwać upadek z wysokości nawet 2 m**.

Korzystaj z mocy Thunderbolt™ 3
Dysk X5 zaspokoi Twoją chęć posiadania zaawansowanych technologii. Thunderbolt 3 zapewnia największą przepustowość wynoszącą nawet 40 Gb/s, a zatem oferującą błyskawiczną prędkość i wydajność. A dzięki zapierającej dech szybkości działania interfejsu NVMe™ urządzenie pozwala na szybszy przesył większych plików.

Nagradzane przez wielu
"Od kliku lat Samsung jest zdecydowanym liderem rynku SSD"* - pclab.pl

 • Prędkość przesyłu: Zapis do 2,800 MB/s, odczyt do 2,300 MB/s
 • Bezpieczeństwo: Wymagany system operacyjny: Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) lub nowszy. Poprzednie wersje systemów Windows, Mac oraz Android mogą nie być wspierane.
 • Wymiary (SxWxG): 119 x 62 x 19,7 mm
 • Pojemność: 1TB
 • Waga: 150 g (* Dokładny ciężar produktu różni się w zależności od pojemności)
 • Interfejs: Thunderbolt 3 (40Gb/s)
 • Certyfikacja: CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC
 • Interface: Thunderbolt 3 (40Gb/s)
 • Gwarancja: Ograniczona, 3-letnia
 • Szyfrowanie: Sprzętowe w opraciu o technologie AES 256 bit
 • :
 • Prędkość przesyłu: Zapis do 2,800 MB/s, odczyt do 2,300 MB/s
 • Zgodność z dyrektywą RoHS: Tak (RoHS2)

Producent Samsung > Dyski zewnętrzne Samsung

Rozmiar dysku 1TB > Dyski zewnętrzne 1TB

Fragment opisu producenta:

Samseong – trzy gwiazdy lub trójgwiazda) jest jedną z największych południowokoreańskich grup biznesowych

Zobacz więcej o producencie Samsung

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: