Seagate Backup Plus 5TB 2,5" USB 3.0

CENA: od 519,00 PLN do 705,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

zdjęcia, filmy, dokumenty. smartfony, tablety i laptopy. codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się powiększa i trzeba nad nim zapanować. zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być łatwe i nie powinno stanowić wyzwania. z pomocą przychodzi stworzony przez firmę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.wygodne zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które znacznie ten proces ułatwią. wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. możesz również zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje dane w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko duża pojemność na twoje dane. to także stylowy wygląd, który idealnie wpasuje się do twoich pozostałych urządzeń i akcesoriów. obudowa dysku została wykonana z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda dobrze, ale jest również wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne. dlatego większość dysków seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania danych rescue. dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową. niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania danych rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).

BACKUPPLUS Seagate w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Dyski zewnętrzne produkt Seagate Backup Plus 5TB 2,5" USB 3.0 znajdował się na 22 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 455,19 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Dyski zewnętrzne aktualnie lepiej sprzedaje się Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 5TB . Aktualnie Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 5TB jest do nabycia w sklepach w cenie około 460,63 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 2,70% wyższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Dyski zewnętrzne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB .

Seagate Backup Plus 5TB 2,5" USB 3.0 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Seagate w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Seagate jest Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 5TB . Aktualnie najlepszym produktem marki Seagate jest Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB .

Seagate znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Dyski zewnętrzne. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Seagate w tej kategorii jest SEAGATE Backup Plus Hub 6TB 3,5'' STEL6000200 .

Urządzenia Seagate w kategorii Dyski zewnętrzne są średnio droższe niż Dyski zewnętrzne w ogóle.

Aktualnie Seagate jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Seagate > Dyski zewnętrzne Seagate

Rozmiar dysku 5TB > Dyski zewnętrzne 5TB

Podobne produkty: Seagate backup plus slim 5TB SEAGATE backup plus hub 10TB 3,5'' stel10000200 SEAGATE backup plus hub 6TB 3,5'' stel6000200 SEAGATE backup plus hub 4TB 3,5'' stel4000200 Adata DashDrive hv300 5TB 2.5" usb 3.1

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według:

Brak ocen

BackupPlus One Touch 5TB Czarny Dysk zewnętrzny SEAGATE 3660619409747

Aktualizacja: 6/7/2022

BackupPlus One Touch 5TB Srebrny Dysk zewnętrzny SEAGATE Komputery i Tablety
BackupPlus One Touch 5TB Niebieski Dysk zewnętrzny SEAGATE Komputery i Tablety
BackupPlus One Touch 5TB Czerwony Dysk zewnętrzny SEAGATE 669.00

OCENA:

Dysk zewnętrzny Seagate Backup Plus, 5TB (STDR5000203) Darmowy...

Aktualizacja: 6/7/2022

Dysk zewnętrzny Seagate Backup Plus 5TB USB 3.0 (STDR5000200) Darmowy odbiór w 26 miastach! Raty od 19,81 zł
Dysk zewnętrzny Seagate Backup Plus, 5TB (STDR5000202) Darmowy odbiór w 26 miastach! Raty od 20,60 zł