WD My Cloud Home 4TB wdbvxc0040hwt

CENA: od 679,00 PLN do 1263,46 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

wd my cloud home to łatwy w użytkowaniu osobisty magazyn danych podłączany bezpośrednio do domowego routera wi-fi, dzięki czemu całą swoją kolekcję materiałów cyfrowych możesz przechowywać w jednym miejscu. twórz automatyczne kopie zapasowe zdjęć i filmów znajdujących się w twoim telefonie oraz bezprzewodowo kopiuj dane nie tylko ze wszystkich swoich komputerów pc i mac, lecz także z serwisów oferujących usługi w chmurze.korzyści: pojemność: 4 tb wszystko przechowywane i porządkowane w jednym miejscu szybka i prosta konfiguracja dostęp poza domem z poziomu urządzeń mobilnych automatyczne kopie zapasowe zdjęć i filmów przechowywanych na telefonie port usb umożliwiający importowanie zdjęć i filmów z urządzeń zewnętrznych wyszukiwarka plików opracowana z myślą o łatwym odnajdywaniu przechowywanych treści indywidualna, osobista przestrzeń dla każdego użytkownika funkcja pobierania zawartości z serwisów w chmurze z myślą o przechowywaniu wszystkich danych w jednym miejscu automatyczne kopie zapasowe danych ze wszystkich twoich komputerów pc i mac płynne odtwarzanie filmów z dowolnego miejsca szybkie i proste udostępnianie

MYCLOUDHOME Western Digital w rankingach sprzedaży:

WD My Cloud Home 4TB wdbvxc0040hwt to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Sprzęt sieciowy. Jego średnia cena wynosi 849,75 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

WD My Cloud Home 4TB wdbvxc0040hwt w rankingu sprzedaży urządzeń marki Western Digital w ogóle aktualnie znajduje się na 23 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Western Digital jest WD WD60PURZ Purple 6TB 3,5" . Aktualnie najlepszym produktem marki Western Digital jest Dysk zewnętrzny Western Digital Elements Portable 2TB USB3.0 .

Western Digital nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Sprzęt sieciowy, Sprzęt sieciowy Western Digital znajdują się dopiero na 24 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Western Digital w tej kategorii jest Dysk sieciowy Western Digital My Book Live Duo 8TB WDBVHT0080JCH .

Większym zainteresowaniem cieszą się Sprzęt sieciowy Fibaro. Na przykład Fibaro KeyFob - pilot zdalnego sterowania - FGKF-601 .

Urządzenia Western Digital w kategorii Sprzęt sieciowy są średnio droższe niż Sprzęt sieciowy w ogóle.

Aktualnie Western Digital najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Western Digital > Dyski zewnętrzne Western Digital

Rozmiar dysku 4TB > Dyski zewnętrzne 4TB

Podobne produkty: Centrala Fibaro home center 3 fghc3 Synology DiskStation ds218 + WD my passport gaming 4TB usb 3.0 wdbzge0040 QNAP ts 253b 8g QNAP tvs 663 4g QNAP ts 653b 4g QNAP ts 831x 8g MikroTik rb2011uias 2hnd in Dysk WD my passport for mac 3TB WD wd40purz Purple 4TB 3,5" Adata DashDrive hv300 4TB 2.5" usb 3.1 Adata Durable Lite hd330 4TB 2.5" serwer plikow ASUSTOR as7009rd

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: