Dysk WD My Passport for Mac 1TB

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

MYPASSPORT Western Digital w rankingach sprzedaży:

Dysk WD My Passport for Mac 1TB znajduje się na 83 miejscu wśród wszystkich Dyski zewnętrzne i na 17 miejscu wśród Dyski zewnętrzne Western Digital. Jego średnia cena wynosi 449,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dysk zewnętrzny Western Digital My Book 6TB . Aktualnie Dysk zewnętrzny Western Digital My Book 6TB jest do nabycia w sklepach w cenie około 573,68 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 27,91% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Dyski zewnętrzne znajduje się Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB .

Dysk WD My Passport for Mac 1TB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Western Digital w ogóle aktualnie znajduje się na 33 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Western Digital jest Monitor LCD iiyama PLB2409HDS-B1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Western Digital jest Dysk zewnętrzny Western Digital Elements Portable 2TB USB3.0 .

Western Digital jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Dyski zewnętrzne, Dyski zewnętrzne Western Digital znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Western Digital w tej kategorii jest Dysk zewnętrzny Western Digital My Book 8TB USB 3.0 (WDBFJK0080HBK-EESN) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Dyski zewnętrzne A-DATA. Na przykład Adata DashDrive HV300 2TB 2.5" USB 3.1 .

Urządzenia Western Digital w kategorii Dyski zewnętrzne są średnio droższe niż Dyski zewnętrzne w ogóle.

Aktualnie Western Digital najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Western Digital > Dyski zewnętrzne Western Digital

Rozmiar dysku 1TB > Dyski zewnętrzne 1TB

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: