Dysk zewnętrzny Western Digital Portable 4TB USB 3.0 (WDBU6Y0040BBK)

CENA: od 403,54 PLN do 712,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 0718037855981

KRAJ: USA

PROSTY, SZYBKI, PRZENOŚNY Przenośny dysk twardy WD Elements z interfejsem USB 3.0 to niezawodny magazyn danych dla tych, którzy chcą zabrać w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje szybki transfer danych, uniwersalny interfejs i bardzo wysoką pojemność w atrakcyjnej cenie. Obsługa interfejsów USB 3.0 i USB 2.0 Dysk współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także w starszy interfejs USB 2.0. Wysoka szybkość przesyłania danych Przenośny dysk twardy WD Elements podłączony do portu USB 3.0 zapewnia szybkie przesyłanie danych. Zwiększenie wydajności komputera PC Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, wydajność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś je na przenośny dysk twardy WD Elements, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność laptopa. Wysoka pojemność, niewielkie rozmiary Niewielka, lekka obudowa kryje dysk o pojemności do 5TB, dzięki czemu przenośny dysk twardy WD Elements jest wymarzonym towarzyszem podróży. Jakość WD wewnątrz I na zewnątrz Wiemy, jak ważne są Twoje dane. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy. Aby zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w eleganckiej, wytrzymałej obudowie.

ELEMENTSPORTABLE Western Digital w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Dysk zewnętrzny Western Digital Portable 4TB USB 3.0 (WDBU6Y0040BBK) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 30 miejscu w kategorii Dyski zewnętrzne biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 414,07 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Dyski zewnętrzne aktualnie lepiej sprzedaje się SEAGATE Backup Plus Hub 6TB 3,5'' STEL6000200 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 508,48 zł i jest ona wyższa o 13,37% od średniej ceny w kategorii Dyski zewnętrzne.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Dyski zewnętrzne to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB .

Dysk zewnętrzny Western Digital Portable 4TB USB 3.0 (WDBU6Y0040BBK) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Western Digital w ogóle aktualnie znajduje się na 9 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Western Digital jest Dysk WD Blue SSD 2.5'' 250GB SATA WDS250G2B0A . Aktualnie najlepszym produktem marki Western Digital jest Dysk zewnętrzny Western Digital Elements Portable 2TB USB3.0 .

Western Digital jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Dyski zewnętrzne, Dyski zewnętrzne Western Digital znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Western Digital w tej kategorii jest Dysk zewnętrzny Western Digital Portable 4TB USB 3.0 (WDBU6Y0040BBK) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Dyski zewnętrzne A-DATA. Na przykład Dysk zewnętrzny A-Data HD650 1TB .

Urządzenia Western Digital w kategorii Dyski zewnętrzne są średnio droższe niż Dyski zewnętrzne w ogóle.

Aktualnie Western Digital najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Western Digital > Dyski zewnętrzne Western Digital

Średnica dysku 2,5 cala > Dyski zewnętrzne 2,5 cala

Rozmiar dysku 4TB > Dyski zewnętrzne 4TB

Podobne produkty: Dysk zewnętrzny Maxtor m3 portable 4TB WD my passport gaming 4TB usb 3.0 wdbzge0040 Dysk zewnętrzny western digital NAS WD my cloud home duo 4TB wdbmut0040jwt Dysk zewnętrzny Intenso memory case 4TB usb 3.0 6021512 Portable Speaker Polk BOOM swimmer junior Portable Speaker Niceboy soundair Portable Speaker Fenda w7 Portable Speaker Fenda w12 Portable Speaker Evolveo armor gt7 Portable Speaker LAMAX Beat sounder so 1

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: